Güncel

Üç Kuruş 4. bölüm full, tek parça izle | Üç Kuruş son bölüm izle

Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç’un başrollerinde olduğu Üç Kuruş dizisi 4. bölümüyle Show TV seyircisi karşısına çıkıyor. Pazartesi günleri ekrana verilen dizinin yeni bölümünde yine heyecan dorukta. Efe ve Leyla’nın yüzleşeceği bu bölümü kaçırmadan izlemek isteyenler için haberimizde Üç Kuruş 4. bölüm full, tek parça izle | Üç Kuruş son bölüm izle linklerine yer verdik. İyi seyirler…

ÜÇ KURUŞ 4. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE | ÜÇ KURUŞ SON BÖLÜM İZLE

İrfan Oktay karşılaşması her ikisini de derinden etkiler. İrfan haklılığını anlatamamanın sıkıntısı ile boğuşurken, Oktay senelerdır şişelerin dibine gömdüğü acı mazisiyle yüzleşir. Kartal’ın mahallede sakladığı Bahar, Kartal’ın asıl yüzünü görünce aslında neyle yüz yüze olduğunu iyice anlar ve tedirginlik yaşar.

Üç Kuruş 4. bölüm full, tek parça izle | Üç Kuruş son bölüm izle

Efe’nin verdiği sözü tutmaması Leyla’nın öfkesini kabartır ve Efe’yle yüzleşmesine neden olmaktadır. Kartal ise Efe’nin ihanetiyle sarsılır ama hızlı toparlanır ve intikam almak için Efe’ye karşı harekette bulunur. Eli kolu Kartal’ın bir hamlesiyle bağlanan Efe, Kartal’a rağmen veya Kartal ile birlikte hareket etmek içinde bir seçim yapmak zorunda kalır.

SHOW TV CANLI YAYIN ÜÇ KURUŞ 4. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

ÜÇ KURUŞ SON BÖLÜM İZLE

Üç Kuruş 4. bölüm full, tek parça izle | Üç Kuruş son bölüm izle

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu