Gündem

Kağıthane’de ‘yan baktın’ kavgasında kalbinden bıçaklanarak öldürüldü

Kağıthane'de 'yan baktın' kavgasında kalbinden bıçaklanarak öldürüldü

Önceki gün saat 00.30 sıralarında İstanbul Kağıthane Sanayi Mahallesi’nde Y.N., T.A. S.N. ve Zeyit Hüseyin Akbaba (24), kahvehaneden çıkarak evlerine gitmek üzere arabaya bindi.

Yolda Y.N. ve T.A. araçtan inerken, S.N. ve Zeyit Hüseyin Akbaba ise araçla devam etti.

Bir süre araçtan inen Y.N. ve T.A. ile N.T. M.G. ve M.D. isimli şahıslar arasında omuz atma nedeniyle kavga çıktı.

AĞABEYLERİNİ ÇAĞIRDI

Kavga sırasında Y.N., ağabeyi S.N.’yi arayarak bir grubun kendilerine saldırdığını söyleyip yardım istedi.

Kağıthane’de ‘yan baktın’ kavgasında kalbinden bıçaklanarak öldürüldü ViDEO

Kağıthane de  yan baktın  kavgasında kalbinden bıçaklanarak öldürüldü #1

KALBİNDEN BIÇAKLANINCA KOŞARAK KURTULMAYA ÇALIŞTI

Kardeşinin yardım isteği üzerine S.N. ve Zeyit Hüseyin Akbaba, olay yerine gelerek duruma müdahale etmek istedi. Taraflar arasındaki tartışma, kısa sürede bıçaklı kavgaya dönüştü. Olayda Zeyit Hüseyin Akbaba, M.G. tarafından kalbinin altından bıçaklanarak yaralandı. Daha sonra ayağa kalkan Zeyit Hüseyin Akbaba, kavga ettikleri şahıslardan kurtulmak için kaçmaya başladı.

Karşı taraftaki şahıslar yaralı Zeyit Hüseyin Akbaba’yı kovaladı, hatta çelme takarak yere düşürmeye çalışsa da başarılı olamadı.

Kağıthane de  yan baktın  kavgasında kalbinden bıçaklanarak öldürüldü #2

SALDIRGANLARDAN KURTULUP HASTANEDE ÖLDÜ

Kendisini kovalayan saldırganların elinden kurtulan Zeyit Hüseyin Akbaba, şahıslardan kurtulması sonucu çevrede bulunan vatandaşlardan yardım istedi. Yaralı şahıs, olay yerine gelen ambulans ile çevrede bulunan en yakın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Zeyit Hüseyin Akbaba, hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

POLİS, SALDIRGANLARI YAKALADI

İhbar üzerine harekete geçen Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, caddeye gelerek olayla ilgili çalışma yaptı. Güvenlik kameralarını detaylı bir şekilde inceleyen polis ekipleri, şahısların kimliklerini kısa sürede belirledi.

Yapılan çalışmalar neticesinde Zeyit Hüseyin Akbaba’yı öldüren M.G. ile arkadaşları N.T. ve M.D.’yi kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden M.G. ve M.D. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BIÇAKLI KAVGA ANI KAMERADA

Kağıthane’de yaşanan bıçaklı kavga anı ve sonrasında kalbinden bıçaklanan şahsın, kavga ettiği kişilerden kaçtığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, şahsın kavga ettiği sırada bıçaklanarak yere düştüğü, sonrasında ise kendisini kovalayan şahsılardan koşarak kaçtığı ve izini kaybettirdikten sonra da vatandaşlardan yaralı şahsın yardım istediği görülüyor.

Kağıthane de  yan baktın  kavgasında kalbinden bıçaklanarak öldürüldü #3

Kağıthane de  yan baktın  kavgasında kalbinden bıçaklanarak öldürüldü #4

Kağıthane de  yan baktın  kavgasında kalbinden bıçaklanarak öldürüldü #5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu