Gündem

İzzet Yıldızhan: Bülent Ersoy artık program yapmasın

İzzet Yıldızhan: Bülent Ersoy artık program yapmasın

Şarkıcı İzzet Yıldızhan, önceki gün iş toplantısı için geldiği bir alışveriş merkezi çıkışında görüntülendi.

Geçmiş yıllarda Bülent Ersoy ile yaptığı program dört hafta sonra yayından kaldırılan İzzet Yıldızhan, bezer olayları Mustafa Keser’e de yaşatan Bülent Ersoy hakkında konuştu.

Mustafa Keser’in durumu sorulduğunda ünlü şarkıcı şunları söyledi:

“BEN DAHA SABIRLI ÇIKTIM”

“Ben Mustafa (Keser) abiden daha sabırlı çıktım. Ben dört hafta dayanabilmiştim, kendisi iki hafta dayanabildi. Bülent Hanım’ın artık böyle programlar yapmaması lazım, bu tarz programlarda olmak yerine daha çok sağlığına dikkat etmesi lazım. Bu tarz sanatçılarımızın, artık kendilerini koruması ve sağlıklarına dikkat etmeleri gerekir. Benim böyle bir rahatsızlığım olsa, tüm samimiyetimle söylüyorum bu tarz işlerin içinde yer almam. Bu zorluğun, bu hengamenin içine kendimi sokmam…

“ÇOK SERT KONUŞMUŞTUM”

Tekrar o konulara girmek istemiyorum açıkçası ama ben Mustafa Keser’den daha sert açıklamalarda bulunmuştum. Bu süreçte de bu açıklamaların ve bu durumun halkta karşılığı çok olumlu olmuştu. Bazı sanatçılar zordur. Yanında beraber olduğun kişi de sanatçı, bilgili kişiler, onlarda halk tarafından kabul görmüş insanlar” açıklamasında bulundu.

Mustafa Keser’in Bülent Ersoy’a siniri geçmiyor ViDEO

İzzet Yıldızhan: Bülent Ersoy artık program yapmasın #1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu