Yaşam

Cengiz Ünder Galatasaray’a karşı oynayacak mı? Teknik direktörü açıkladı!

UEFA Avrupa Ligi E grubunda önder Galatasaray, evinde Marsilya ile karşılaşacak. Üst tura çıkma adına umudunu sürdürmek isteyen Marsilya’da tek hedef ise galibiyet. Belli oyuncularının sakatlık problemi bulunan Fransız ekibinde teknik direktör Jorge Sampaoli, basın toplantısında konuştu. Türk yıldız Cengiz Ünder’in cimboma karşı oynayıp oynayamayacağı da merak konusu olurken, Sampaoli konuya açıklık getirdi.

“GALATASARAY ÇOK AGRESİF BİR TAKIM”

Galatasaray’ın kendilerini zorlayacaklarını bildiğini aktaran Sampaoli, “Bu turnuvalar bizim için çok mühim. Tutarlı adımlarla kazanmak için gayret sarf etmemiz gerekiyor. Güçlü bir takım olan Galatasaray karşısında elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Maç planlarını çok iyi çalıştık. Onların bizi çok sıkıştıracağını biliyorum. Galatasaray çok agresif bir takım” diye konuştu.

Cengiz Ünder Galatasaray'a karşı oynayacak mı? Teknik direktörü açıkladı!

“OYNAMASINI İSTİYORUZ”

Cengiz Ünder’in sakatlığının ardından Galatasaray’a karşı oynayıp oynamayacağının sorulması üzerine bilgilendirmede bulunan Sampaoli, Riske girmeden onun iyileşmesini bekliyoruz. Onun takımımız için çok mühim ve hayati olduğunu biliyoruz. Son dakikaya kadar sağlık durumunu takip edeceğiz, oynamasını istiyoruz. ifadelerini kullandı.

Cengiz Ünder Galatasaray'a karşı oynayacak mı? Teknik direktörü açıkladı!

“BÖYLE ORTAMLARDA OYNAMAYA ALIŞIĞIM”

Sampaoli’nin ardından bilgilendirmede bulunan Marsilya’nın yıldız futbolcularından Saliba ise, Böyle mekanlarda oynamaya alışığım. Sıcak bir ortam olacak ama elimden geleni yapacağım. Üstümüzde bir baskı olduğunu biliyoruz ama üç puanı almaya çalışacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Cengiz Ünder Galatasaray'a karşı oynayacak mı? Teknik direktörü açıkladı!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu