Gündem

Caner Erkin: Norveç’i yenebilecek kalitedeyiz

Caner Erkin: Norveç'i yenebilecek kalitedeyiz

A Milli Takım’a yeniden dönen Caner Erkin, Norveç karşılaşması öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

EURO 2020 ile ilgili sorulan soruyu yanıtlayan Caner Erkin Uzun senelerdir milli formayı terletiyorum, çok mutlu oldum. Avrupa Şampiyonası’nda da olmak isterdim ama nasip değilmiş. Elimden gelen her şeyi vermeye hazırım. dedi.

Caner Erkin: Norveç i yenebilecek kalitedeyiz #1

“NORVEÇ’İ YENECEK KALİTEDEYİZ”

Milli Takım’da uyum sorunu olmayacağından bahseden Caner ErkinMilli Takım’da hiçbir sıkıntı yoktu, hepimiz arkadaşız. Yeni bir hoca geldi, hepimiz kardeşiz. Milli Takım’da böyle problemler olmamalı, olmadı da zaten. Hayatımıza aynı şekilde devam edeceğiz. Diğer maçı düşünmeden Norveç maçını düşünmemiz gerekiyor. Norveç’i yenecek kalitedeyiz. Yeneceğimize de inanıyorum.ifadelerini kullandı.

“İKİ HOCA DA ÇOK DEĞERLİ”

Şenol Güneş ile Stefan Kuntz arasında kıyas yapması istenen Caner Erkin Şenol Hoca da çok değerliydi Kuntz Hoca da çok değerli. Her hoca elinden geleni yapıyor. Hocanın farklı bir sistemi vardır, oynattığı farklı bir sistem vardır. Değişiklik belki orada olabilir, futbolcu tercihleri farklı olabilir. Bunlar değişebilir. Futbol zaten futboldur.açıklamasını yaptı.

Caner Erkin: Norveç i yenebilecek kalitedeyiz #2

“BURAYI ÇOK OYUNCU HAK EDİYOR”

Daha önceki oyuncu tercihlerine gönderme yapan Caner ErkinTürkiye’de çok kaliteli oyuncular var. Burayı çok oyuncu hak ediyor. Takımlarında en iyi oynayan oyuncular burada olduğunda, hiçbir problem yaşamayız. dedi.

“HOCAMIZIN DEDİKLERİNİ YAPALIM”

Caner Erkin son olarak Stefan Kuntz oynatmak istediği futbolu bize yansıtmaya çalışıyor. Ne oynayacağımızı buradan söylememeyim. Hocamızın dediklerini yapalım, Norveç maçında bence sıkıntı olmayacak. ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu