Güncel

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı 7. bölüm full, tek parça izle | Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı son bölüm izle

TRT 1 ekranlarında perşembe akşamları yayına giren Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisi 7. bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. Yeni bölümde Baba Oruç, mahsur kaldığı yerden kurtulup kendisine kurulan tuzakların kime ait olduğunu deşifre edebilecek midir? Diziyi kaçırmadan izlemek isteyenler haberimizde vermiş olduğumuz Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı 7. bölüm full, tek parça izle | Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı son bölüm izle linklerine ulaşabilir. İyi seyirler…

BARBAROSLAR : AKDENİZ’İN KILICI 7. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE | BARBAROSLAR: AKDENİZ’İN KILICI SON BÖLÜM İZLE 

Baba Oruç’tan haber alınamaması İskenderiye’de hızla yayılmıştır. Haberin üzerine Kılıç Bey, Baba Oruç’u ve leventlerini bulması için Hızır Reis ve Niko’ya destek olmuş; Şahin Bey ve tayfasıyla birlikte deryalarda Baba oruç ve leventlerinden bir iz bulmak için yelken açmışlardı.
Baba Oruç ve leventleri, kendilerine kurulan tuzakları püskürtmüş fakat en sonunda ıssız kayalıklarda Pietro’nun gönderdiği acımasız savaşçılar aracılığıyla kıstırılmış ve üzerlerine oklar çekilmişti. Baba Oruç ve leventler bu kıskaçtan nasıl çıkacaklardır?

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 7. bölüm full, tek parça izle | Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı son bölüm izle

Hızır Reis, Baba Oruç’un düştüğü darboğazı uzaktan görmüş ve yardım etmek için harekete geçmek istemişti. Lakin Şahin Bey engel olmuştu. Hızır Reis, Şahin Bey engelini geçerek Oruç ağasının yardımına yetişebilecek midir? Deryalarda ölüm kalım mücadelesi verilirken Oruç’un kaybolduğunu öğrenen Despina, Isabel’I suçlamaktadır.

Despina’ya göre Isabel evliliklerini kıskanmış ve Oruç’u elinden almak için her yolu denemiş ama başarılı olamayınca da Oruç’un canına kast etmiştir. Kendi zihnini bu biçimde doldurarak hanı basan Despina, Isabel’e el kaldırmıştır. Isabel ve Despina içinde son aşamaya varan bu çatışma nelere sebebiyet verecektir? Baba Oruç, mahsur kaldığı yerden kurtulup kendisine kurulan tuzakların kime ait olduğunu deşifre edebilecek midir? Cafer, Şahin ve Sylvio üçgenini görülmektedirabilecek mi?

TRT 1 CANLI YAYIN BARBAROSLAR : AKDENİZ’İN KILICI 7. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

BARBAROSLAR: AKDENİZ’İN KILICI 7. BÖLÜM İZLE 

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 7. bölüm full, tek parça izle | Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı son bölüm izle

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu