Yaşam

31 Ekim 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

Tüm dünya çapında en fazla bi hayli beğeni alan spor dallarından birisi olan futbol maçları ilgiyle takip ediliyor. Liglerin ve Avrupa kupalarının başlamasıyla heyecan artarak devam etmekte.  Bu maçları takip etmek isteyen futbolseverler ise hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. Peki 31 Ekim 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı…

31 EKİM 2021 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

31 Ekim 2021 Pazar günü oynanacak olan futbol maçlarının kanal ve saat bilgisine aşağıdan varabilirsiniz. 

07:00
Okayama – Albirex Niigata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Tochigi – Yamagata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Daegu – Jeju United
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

09:00
Anyang – Bucheon
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

09:00
Asan – Seoul E Land
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

09:00
Gimcheon Sangmu – Busan
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

09:00
Gyeongnam – Daejeon Citizen
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

09:00
Jeonnam Dragons – Ansan Greeners
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

10:00
SKA Khabarovsk – Neftekhimik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

10:30
Ulsan – Suwon City
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

12:00
Galatasaray – Gaziantep FK
TFF Elit U19 Ligi
GS TV

12:30
FC Juniors – Amstetten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

13:00
Samgurali – Shukura Kobuleti
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

13:00
Gwangju – Gangwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:30
Kayserispor – Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30
Ümraniyespor – Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

14:00
Nevşehir Bld. – Elazığspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Kırşehir Bld. – Akhisarspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
Yeşilyurt Bld. – Siirt İÖİ
TFF 3. Lig
Malatya ER TV

14:00
Olimp Dolgoprudny – Volgograd
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Tekstilshtik – Kamaz
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Narva – Flora Tallin
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

14:00
Ufa – Akhmat Grozny
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Kauno Zalgiris – Dainava Alytus
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

14:00
Bayburt GÖİ – Vanspor
TFF 2. Lig
TRT Kürdi

14:00
Kahta 02 – Hendekspor
TFF 3. Lig
TV 264 Sakarya

14:00
Beyoğlu Yeni Çarşı – Aksaray Bld.
TFF 3. Lig
Kanal 68

14:00
52 Orduspor – İskenderun FK
TFF 3. Lig
Altaş TV Ordu

14:00
NK Karavan Ahmetli Belediyespor – Tire 2021
Bölgesel Amatör Ligi
Ege TV

14:15
Sparta Rotterdam – Feyenoord
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

14:30
Inter – Udinese
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

14:30
St.Polten – Aus Lustenau
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

14:30
FC Minsk – Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

14:30
Plock – Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

14:45
Spartak Moskova 2 – Torpedo Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:00
Angers – Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3Bilyoner TV

15:00
Motherwell – Glasgow Rangers
İskoçya Premier Lig
Uçankuş TV, S Sport Plus, Bilyoner TV

15:00
Qabala – Sabah Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:00
Akropolis – Trelleborgs
İsveç Superettan
Bilyoner TV

15:00
M.Lipetsk – Orenburg
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:00
Veles Moskova – Fakel Voronej
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:00
Volgar Astrakhan – Akron Togliatti
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:30
Hansa Rostock – F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

15:30
Ingolstadt – Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

15:30
Karlsruhe – Paderborn
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

15:30
Lokomotif Tiflis – Samtredia
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

15:30
Zulte Waregem – Genk
Belçika Pro League
Tivibu Spor, Bilyoner TV

16:00
Alanyaspor – Göztepe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
BB Erzurumspor – Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Cadiz – Mallorca
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

16:00
Fuenlabrada – Girona
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

16:00
Haka – Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

16:00
Lahti – Honka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

16:00
Oulu – KTP
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

16:00
Nordsjaelland – Aalborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

16:00
Randers – FC Midtjylland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

16:00
F.Amager – Hvidovre IF
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Fredericia – Vendsyssel
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Gaz Metan – Ac. Clinceni
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

16:00
Kuban – Yenisey
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00
Kalju – Levadia
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

16:00
Lamia – Atromitos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

16:00
FK Panevezys – Dziugas Telsiai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

16:15
Sion – Grasshoppers
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

16:30
NEC Nijmegen – Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

16:30
Arsenal Tula – Sochi
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

16:30
Sturm Graz – Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

16:30
WSG Tirol – Austria Vienna
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

17:00
Fiorentina – Spezia
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport Plus, Bilyoner TV

17:00
Genoa – Venezia
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV

17:00
Sassuolo – Empoli
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV

17:00
Norwich City – Leeds United
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

17:00
Bordeaux – Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

17:00
Montpellier – Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00
Strasbourg – Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00
Troyes – Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00
Jablonec – Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Mlada Boleslav – Hradec Kralove
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Banik Ostrava – Sparta Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Norrköping – Elfsborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

17:00
Helsingborg – Brage
İsveç Superettan
Bilyoner TV

17:00
Vasalunds – Jönköpings
İsveç Superettan
Bilyoner TV

17:00
Slaven Belupo – Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Domzale – Aluminij
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Alania Vladikavkaz – Krasnodar 2
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Gornik Leczna – Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

17:15
Sumqayıt – Sebail
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:30
Augsburg – Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

17:30
Torpedo Kutaisi – Dila Gori
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:00
Real Oviedo – Malaga
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

18:00
Cercle Brugge – Antwerp
Belçika Pro League
Bilyoner TV

18:00
HIFK Helsinki – Ilves
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:00
Inter Turku – SJK
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:00
KuPS – HJK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:00
Kopenhag – Vejle
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

18:00
Deinze – Westerlo
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

18:15
Atletico Madrid – Real Betis
İspanya La Liga
S Sport PlusSpor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

18:15
Panathinaikos – OFI Crete
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

18:30
Maritimo – Gil Vicente
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

18:30
Sepsi – Dinamo Bucuresti
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

18:30
FC Lausanne – Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

18:30
Lugano – Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

18:30
Antofagasta – Nublense
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

18:45
Utrecht – Willem II
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

18:45
RKC Waalwijk – Cambuur
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

19:00
Galatasaray – Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Şanlıurfaspor – Bucaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Diyarbekirspor – Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Brest – Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3Bilyoner TV

19:00
Eskişehirspor – 24 Erzincanspor
TFF 2. Lig
Es TV Eskişehir

19:00
Sakaryaspor – Niğde Anadolu
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Karşıyaka – Karaköprü Bld.
TFF 3. Lig
Yayın Yok

19:00
Denizlispor – Kocaelispor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Gençlerbirliği – İstanbulspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 2

19:00
NK Celje – Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Baltika – Tom Tomsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

19:00
Khimki – Ural
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Rapid Wien – LASK
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:00
AS Trencin – Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:30
Monchengladbach – Bochum
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

19:30
Aston Villa – West Ham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

19:30
Dinamo Tiflis – Telavi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:30
Dinamo Batum – Saburtalo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:30
Örebro – Djurgarden
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

19:30
Rijeka – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

19:30
Legia Varşova – Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

20:00
Salernitana – Napoli
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:00
Minnesota United – Kansas City
MLS
Bilyoner TV

20:00
Stabaek – Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Bodo Glimt – Sandefjord
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Odds BK – Mjondalen
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Stromsgodset – Molde
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Viking – Sarpsborg 08
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Slavia Prag – Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:00
Viborg – Brondby IF
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

20:15
Valladolid – Eibar
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:30
Getafe – Espanyol
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

20:30
Anderlecht – Leuven
Belçika Pro League
Bilyoner TV

20:30
AEK – Aris
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:30
Giannina – Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

21:00
Belenenses – Santa Clara
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

21:00
Toluca – Leon
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner TV

21:30
Steaua Bükreş – Arges
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

22:00
Always Ready – Royal Pari
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
Valerenga – Brann
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

22:00
Ceara – Fluminense
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Sonderjyske – Silkeborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

22:00
G.A. Eagles – Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

22:00
Gremio – Palmeiras
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Lommel – RWDM
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

22:30
Houston Dynamo – Colorado Rapids
MLS
Bilyoner TV

22:30
Real Zaragoza – Mirandes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:45
Roma – Milan
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

22:45
Clermont – Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2Bilyoner TV

23:00
Orlando City – Nashville
MLS
Bilyoner TV

23:00
Real Sociedad – Athletic Bilbao
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD, Bilyoner TV

23:00
KAA Gent – St.Gilloise
Belçika Pro League
Bilyoner TV

23:30
Famalicao – Vizela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

23:30
Melgar – U. Deportes
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu