Yaşam

20 Kasım 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

Tüm dünya çapında en fazla bi hayli beğeni alan spor dallarından birisi olan futbol maçları ilgiyle takip ediliyor. Liglerin ve Avrupa kupalarının başlamasıyla heyecan artarak devam etmekte.  Bu maçları takip etmek isteyen futbolseverler ise hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. Peki 20 Kasım 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı…

20 KASIM 2021 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

20 Kasım 2021 Cumartesi günü oynanacak olan futbol maçlarının kanal ve saat bilgisine aşağıdan varabilirsiniz. 

10:00
Kashiwa Reysol – Avispa Fukuoka
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00
Okayama – Kyoto
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
 

11:45
Western United – Melbourne Victory
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube, Bilyoner TV

11:45
WS Wanderers – Sydney FC
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube, Bilyoner TV

12:00
Galatasaray – Ümraniyespor
TFF Elit U16 Ligi
GS TV

13:00
Karacabey Bld. – Akhisarspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Samgurali – Lokomotif Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

13:00
Dinamo Minsk – Neman
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

13:00
Brest – Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

13:00
Energetik BGU – Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

13:00
FC Minsk – Isloch Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

13:00
Gomel – Smorgon
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

13:00
Slutsk – Rukh Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

13:00
Zhodino – BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

13:30
Hatayspor – Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30
BB Erzurumspor – Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

14:00
Narva – Kalju
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

Samara – Ural
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Hegelmann Litauen – Riteriai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

14:05
Perth Glory – Adelaide United
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube, Bilyoner TV

14:30
Warta – Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

14:30
Galatasaray – Ümraniyespor
TFF Elit U17 Ligi
GS TV

14:45
F.Amager – Helsingor
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Brage – Varnamo
İsveç Superettan
Bilyoner TV

15:00
Orgryte – Helsingborg
İsveç Superettan
Bilyoner TV

15:00
Sundsvall – Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner TV

15:00
Jammerbugt – AC Horsens
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Saburtalo Tiflis – Dila Gori
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

15:00
Zira – Sebail
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:30
Darmstadt 98 – St.Pauli
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

15:30
Hamburg – Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

15:30
Hansa Rostock – Erzgebirge Aue
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

15:30
Leicester City – Chelsea
İngiltere Premier Lig
İçtimai TV, S Sport, S Sport Plus

15:30
Sheffield Utd – Coventry
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

16:00
Giresunspor – Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
M.Başakşehir – Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Menemenspor – Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Celta Vigo – Villarreal
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV

16:00
Farul Constanta – UTA Arad
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

16:00
Volos – OFI Crete
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

16:00
Frosinone – Lecce
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00
Pordenone – Ascoli
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00
Spal – Alessandria
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00
Ternana – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:30
BW Linz – Kapfenberg Bulls
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:30
Dornbirn – Innsbruck
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:30
Lokomotiv Moskova – Akhmat Grozny
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Atalanta – Spezia
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV

17:00
Bani Yas – Al Urooba
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

17:00
Khorfakkan – Al Sharjah
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

17:00
Malmö – Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

17:00
Landskrona – Vasalunds
İsveç Superettan
Bilyoner TV

17:00
Norrby – Falkenbergs
İsveç Superettan
Bilyoner TV

17:00
Vasteraas – Trelleborgs
İsveç Superettan
Bilyoner TV

17:00
Dinamo Zagreb – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Toulouse – Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

17:00
Dinamo Tiflis – Shukura Kobuleti
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
Dinamo Batum – Telavi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
Dunajska Streda – Senica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
Zlate Moravce – Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
SKF Sered – Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
Zilina – Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
Legion – Flora Tallin
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

17:00
Bohemians 1905 – Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Mlada Boleslav – Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Sigma Olomouc – Hradec Kralove
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Dunajska Streda – Senica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
SKF Sered – Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
Zlate Moravce – Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
Zilina – Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
Jagiellonia – Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

17:00
Aalesund – Ull Kisa
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Asane – Stjordals Blink
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Ham Kam – Fredrikstad
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Jerv – Raufoss
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Ranheim – Bryne
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Sandnes – KFUM Oslo
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Sogndal – Start
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Strommen – Grorud
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:15
Neftçi Bakü – Sabah Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:30
Arminia Bielefeld – Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:30
B.Dortmund – Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

17:30
Hoffenheim – Leipzig
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

17:30
B.Leverkusen – Bochum
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

17:30
Monchengladbach – Greuther Fürth
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

18:00
Aston Villa – Brighton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

18:00
Burnley – Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok

18:00
Newcastle – Brentford
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok

18:00
Norwich City – Southampton
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok

18:00
Watford – Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

18:00
Wolverhampton – West Ham
İngiltere Premier Lig
A Spor, S Sport Plus

18:00
Real Oviedo – Amorebieta
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

18:00
Dundee United – Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00
Motherwell – Hearts
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00
St.Mirren – Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00
Swansea – Blackpool
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

18:00
Dunfermline – Ayr
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00
Kilmarnock – Arbroath
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00
Partick – Hamilton
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00
Raith – Morton
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00
Suduva – Dziugas Telsiai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

18:15
Sevilla – Alaves
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV, D Smart Youtube

18:15
Cercle Brugge – Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner TV

18:15
Perugia – Crotone
İtalya Serie B
Bilyoner TV

18:30
PSV – Vitesse
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV, Vole App

19:00
Alanyaspor – Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Gençlerbirliği – Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 1

19:00
Bursaspor – İstanbulspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 2

19:00
PSG – Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

19:00
Domzale – NK Celje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Krasnodar – Spartak Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Rapid Wien – Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:00
SV Ried – TSV Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:00
Salzburg – Admira
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:00
Domzale – NK Celje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

19:05
Istra 1961 – Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

19:15
Al Jazira – Al Ain
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

19:15
Emirates Club – Al Ittihad
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

19:30
Stal Mielec – Lechia Gdansk
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

20:00
Lazio – Juventus
İtalya Serie A
CBC Sport, S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

20:00
Banik Ostrava – Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:00
Sion – FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

20:00
Stromsgodset – Mjondalen
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Viking – Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:15
Malaga – Las Palmas
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:15
Celtic – St.Johnstone
İskoçya Lig Kupası
S Sport Plus

20:30
Union Berlin – Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

20:30
Liverpool – Arsenal
İngiltere Premier Lig
İçtimai TV, S Sport, S Sport Plus

20:30
Atletico Madrid – Osasuna
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:30
Aris – Giannina
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:30
Ionikos – Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:30
Leuven – Seraing
Belçika Pro League
Bilyoner TV

20:30
Zulte Waregem – KAA Gent
Belçika Pro League
Bilyoner TV

20:30
Vicenza – Brescia
İtalya Serie B
Bilyoner TV

20:45
Sparta Rotterdam – Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
Bastia – Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Caen – Paris FC
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Dunkerque HB – Ajaccio
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Le Havre – Amiens
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Nancy – Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Nimes – Quevilly Rouen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Pau – Guingamp
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00
Valenciennes – Grenoble
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:30
Craiova – Cluj
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

22:00
AZ Alkmaar – NEC Nijmegen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV, Vole App

22:00
Guabira – A. Palmaflor Vinto
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
Lech Poznan – Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

22:15
O. Ljubljana – Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

22:15
O. Ljubljana – Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

22:30
Werder Bremen – Schalke 04
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

22:30
Almeria – Valladolid
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:30
Confianca – Ponte Preta
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:30
Philadelphia Union – New York Red Bulls
MLS
Bilyoner TV

22:45
Fiorentina – Milan
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

22:45
Standard Liege – KAS Eupen
Belçika Pro League
Bilyoner TV

22:45
Lierse – Westerlo
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

23:00
Barcelona – Espanyol
İspanya La Liga
Smart Spor HD, CBC Sport, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV

23:00
Rennes – Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

23:00
Atletico PR – Bragantino
Copa Sudamericana
S Sport ,S Sport Plus

23:00
Heracles – Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu